מי אנחנו
טיפים
052-4495900
info@madbira.co.il

מי אנחנו

כשמזיקים חיים בסביבתנו אנו חשופים למחלות רבות ואיכות חיינו יורדת. על מנת להתמודד עם מזיקים אלה הדרך הטובה ביותר היא הדברה.

אצלנו בויקליש הדברות תקבלו שירות מקצועי באמצעות מדביר או מדבירה מנוסים. המדבירים של ויקליש הדברות נותנים מענה מיידי וזמין לכל צרה שלא תבוא.

ויקליש הדברות הינו עסק משפחתי הפועל להדברת מזיקים במינימום רעילות ומקסימום תוצאה, ומוצא פתרון לכל בעיית מזיקים הקיימת בביתכם או בסביבתכם הקרובה.

הדברה יעילה ביותר בעיקר בשלבים הראשונים של התנחלות המזיקים, לפני שהחלה התרבות אינטנסיבית, אך גם אם המזיקים כבר החלו להתרבות, באמצעות הדברה מקצועית ניתן להתמודד עם הבעיה.

הדברה מקצועיות נעשית ע"י אנשים אשר עברו הכשרה מקיפה הכוללת היכרות עם הסוגים השונים של המזיקים, עם חומרי ההדברה המתאימים לכל מזיק, כמו גם הכמויות המינימאליות הנדרשות.

מדבירים ללא הכשרה מתאימה עלולים לגרום נזק בל יתואר. זכרו כי גם במקרים של הדברה ירוקה מדובר ברעלים, אשר מפוזרים בסביבה של בני אדם וחיות מחמד.

אנחנו בויקליש הדברות נמנעים מלחשוף אתכם לרעלים מיותרים. לשם כך דרוש ידע, נסיון והכשרה מתאימה. תעודת מדביר מקצועי של המשרד לאיכות הסביבה היא תנאי הכרחי.